Pomůžeme Vám s
výběrem scoreboardu
Prohlédněte si naší
referenční tiskovinu

Reference


Czech Open 2017Žiar nad HronomMultifunkční hala K. Vary

2x LED scoreboard

V Karlových Varech vyrostla v roce 2015 v bezprostřední blízkosti nové hokejové arény multifunkční Hala míčových sportů. Po dokončení bazénového centra tak karlovarské sportovně kulturní a kongresové centrum získalo finální podobu. Do Haly míčových sportů dodala naše společnost kompletní systém ozvučení a moderní LED výsledkové tabule.

Pro řešení výsledkového servisu jsme zvolili dvě LED velkoplošné tabule SportVision o rozměru 4 x 2 metru s detailním rozlišením. Dodaný systém obsahuje řídící a vysílací hardware, ovládací pulty, 4 tabule útočných časů pro basketbal a sestavu vícetónových sirén. Součástí dodávky byl univerzální ovládací software pro halové sporty, který navíc umožňuje odbavení multimediálního obsahu z jednoho pracoviště (videa, hráčské medailonky, informace, reklamní spoty apod.).

Sportovní hala Jindřichův Hradec

LED scoreboard

Na jihu Čech jsme realizovali další instalaci výsledkové tabule SportVision. Hala se využívá převážně pro míčové sporty, hraje se zde interliga házené, I. liga basketbalu, III. liga florbalu a krajské volejbalové soutěže.

Ve velkém sále sportovního areálu jsme instalovali reklamní a výsledkovou LED tabuli. Městská organizace provozující halu pořídila LED obrazovku za účelem zobrazování reklamních spotů a záběrů ze střižny. Součástí dodávky byl také výsledkový servis pro basketbal a obecná časomíra. V rámci našeho řešení je možné scoreboard rozšířit o libovolný počet dalších sportů. Nová LED obrazovka je umístěna přímo vedle staré časomíry a slouží nejenom pro reklamní a informační sdělení během zápasů, ale provozovatel jí využívá i pro kulturní a společenské akce konané ve sportovní hale.

Dodali jsme kompletní řešení na klíč včetně nutných úprav elektroinstalace a zajištění konstrukce nosného rámu obrazovky. Součástí zakázky byl videoprocesor, který umožňuje připojení videorežie a TV tuneru pozemního vysílání DVB-T. Dodaný


Městský stadion Vítkovice

LED scoreboard

Městský stadion v Ostravě – Vítkovicích prošel náročnou modernizací a rekonstrukcí sportovišť. Byl dokončený prstenec tribun kolem atletického oválu, stadion je vybaven novou audiovizuální technikou, vyrostlo zde zcela nové tiskové centrum, dráha a sektory dostaly nový tartanový povrch, byl položen nový trávník na hrací plochu, vybudovány nové vstupní brány a další objekty.

Stadion je také vybaven čtyřmi novými LED výsledkovými tabulemi eLite oVision. Každá z těchto obřích LED obrazovek má plochu necelých 50 m². Dodaný unikátní software umožňuje neomezené informační a reklamní využití zobrazovačů. Poskytují tak komfortní výsledkový servis, možnost zobrazení informačních a reklamních sdělení, přehrávání aktuálních záběrů, TV záznamů apod.


Aréna HC Škoda Plzeň

LED kostka

Instalovali jsme obří LED multimediální kostku a LED fascia boardy eLite Vision v aréně extraligového hokejového klubu Škoda Plzeň.

Multimediální LED kostky jsou již běžným vybavením každého hokejového stadionu a bez obrovské, několikastěnné LED kostky nad kluzištěm si dnes již nedokážeme představit žádný extraligový hokejový zápas. LED kostka je komplexní modulový systém, který se dodává včetně montážního zařízení, ovládacího software a dalšího vybavení.

V aréně mistra extraligy 2012/13 HC Škoda Plzeň byla nainstalována LED kostka, LED prstence a Ribbon Boardy s exteriérovými kabinety velkoplošné LED obrazovky. Hokejoví fanoušci a diváci se mohou těšit na přehledné zobrazování opakovaných záběrů ze hry a řadu dalších informací s výsledky na plzeňské LED kostce.Sportovní areál TJ Sokol Brno

LED scoreboard

TJ Sokol Brno má dlouholetou tradici, která sahá až do roku 1862. Na konci dvacátých let minulého století bylo vybudováno v Kounicově ulici atletické hřiště a první dvě tělocvičny. Současný sportovní areál prochází postupnou modernizací a nabízí profesionální základnu pro řadu sportů.

Pro halu míčových sportů areálu TJ Sokol Brno jsme dodali multifunkční LED tabuli pro výsledkový servis a reklamu. Velkoplošný LED scoreboard SportVision má velikost 5 x 3 metry a poskytuje velmi jemné rozlišení potřebné pro kvalitní přehrávání reklamních spotů a záznamů z utkání.

Součástí dodávky byl ovládací software pro zobrazení časomíry, reklamních sdělení a živých nebo zpomalených záběrů z režie. Celý systém lze ovládat pomocí PC jedinou osobou i mimo extraligová volejbalová utkání, kdy je v provozu videorežie haly.
OMS Aréna FC Senica

LED scoreboard

Příkladné použití velkoplošného LED zobrazovače jako LED scoreboard. V OMS Aréně fotbalového klubu FK Senica byla instalována LED obrazovka eLite oVision P16 Virtual.

V OMS Aréně fotbalového klubu FK Senica byla instalována velkoplošná LED obrazovka zaujímající plochu 26 m2 a sloužící jako LED scoreboard. Součástí LED scoreboardu je také střižna, kde lze upravovat pořízený obraz z videokamer a umožnuje přehrávání a opakování nejzajímavějších záběrů a momentů z fotbalového zápasu na LED zobrazovači.

LED velkoplošná obrazovka, která byla použita pro LED scoreboard je typ eLite Vision P16 Virtual s vysokou svítivostí a vysokou zobrazovací frekvencí, která umožňuje vynikající a kvalitní přenos obrazu.

Naše další reference:
Handball Tatran Prešov
Sport Aréna Třemošná
Carlsbad Ski sprint
MS v biatlonu - Nové Město na Moravě
TSV Leuna Hanball
Atletické MS středních škol Sokolov
Spartak Myjava